Новини

Новини

Най-добрите италиaнски мотористи се включват в борбата за голямата награда на „Балкан Маратон Рали 2014”
Двукратния победител Уго Филоса ще търси трета победа в тежкото състезание, а Кристиан Пастори ще направи дебют след много победи в „Рали Албания” и успешни участия във всички състезания от Балканската Купа !
ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА УЧАСТНИЦИТЕ !!!
Поради лошите условия и постоянни дъждове отпаднаха някои етапи до Маврово.
Жан-Луи Шлесер на старта на „Балкан Маратон Рали”
Двукратния победител в рали „Дакар” и многократен световен шампион Жан-Луи Шлесер застава на старта на най-гоолямата офроуд надпревара в Бълария – „Балкан Маратон рали 2014”, което стартира през септември в България.
ГОТОВА Е ЦЯЛОСТНАТА ВИЗИЯ НА ТРАСЕТО
След проверка по избраните трасета само 200 км. са свързващите етапи за цялото състезание.
ТОП МОТОРИСТИ ГОНЯТ ПОБЕДАТА
Двамата най-именити български мотористи Пламен Йоцов и Цветомир Иванчев ще се включат в надпреварата за първото място.
СИГУРНОСТТА НА ПЪРВО МЯСТО !
Основна задача на Орга екипа на състезанието е сигурността на състезателите и бързата реакция при евентуална злополука.
“Africa Eco Race” преминава през “ Balkan Marathon Rally 2014”!
Пясъците на Африка са все по-близо за българските авантюристи и офроудъри. За седма година през континента преминава състезанието „Africa Eco Race”, което е оригиналното продължение на легендарната надпревара „Париж-Дакар” провеждала се над 20 години на черния континент.
КАТЕГОРИЯ „UTV” (бъги) – ГОЛЯМАТА БИТКА!
Шест екипажа записаха участие в клас UTV/BUGGY. Лидерът в Националния Шампионат Николай Гочев ще защитава позицията си и ще гони титла и в „ Балканската Купа 2014”.
ЗАСИЛЕН ИНТЕРЕС КЪМ „БАЛКАН МАРАТОН РАЛИ 2014”
Остават още два дни до крайният срок за преференциално записване за „Балкан Маратон Рали 2014” ! До този момент редовно регистрирани и записани са над 20 състезателя от България, Австрия и Холандия.
ГОТОВИ ЗА СТАРТА НА „БАЛКАН МАРАТОН РАЛИ 2014” – ИСТИНСКОТО БАЛКАНСКО РАЛИ !
В юбилейното пето издание Орга екипа е подготвил много емоции и приятни изненади за състезатели и публика. Старта е в ски курорта Боровец, с три бивака и бързи девствени трасета, а в Македония с три бивака в курорта Маврово състезанието ще излъчи победителите !